środa, 30 marca 2011

poezja scalona część XII

3 komentarze:

  1. Cześć,
    na bieżąco śledzę fR, w tym także Twoje wpisy i widzę, że zaczynasz nabierać dystansu. Zgadzam się całkowicie z tym co piszesz w Twojej wymianie zdań z Andrzejem Bogusławskim http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,538650#w541537; dla mnie są to rzeczy oczywiste. Czy zdołasz jednak dotrzeć do zamkniętego umysłu? Mam wątpliwości. Pozdrawiam Zbyszek/centrysta@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,562660#w571976
    Otwiera się, ale trzeba poczekać. Ze względu na obszerność wątku ładowanie trwa trochę.
    Zbyszek

    OdpowiedzUsuń
  3. http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,562660#w575083
    Genialne, ale czy za bardzo nie zbliżasz się do Boga? Dla niektórych może być to niepokojące...
    Zbyszek

    OdpowiedzUsuń